Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sitemizin Bannerı

+4
Kadir Salim
car_club22
*USTA
smiller
8 posters
YazarMesaj
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 6:27 am

Banner'ları daha rahat görebilip takip etmek amacıyla yeni bir konu açtım.Eski konudaki tüm bannerları kopyaladım.Banner çalışmalarınız var ise bu başlık altına ekleyebilirsiniz.Bu tasarımlar sadece banner içinde sticker tasarımı için değildir.Tüm banner çalışmaları buraya yüklendikten sonra ankete sunulurak en çok beğenilen banner yayınlanacaktır.Bannerlarda ufak tefek hatalar olabilir çünkü sadece fikir amacıyla yapılmıştır örneğin benim tasarladığım bannerlarda renault amblemi basık duruyor fakat seçilirse her sorun düzeltilecek diğer üyelerimizin bannerlarındada aynı hatalar olabilir.Önemli olan hangi tasarımın beğenildiği ve sitemize yakışacağı.

En son smiller tarafından Çarş. 22 Eyl. 2010, 8:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
*USTA
Admin
Admin
*USTA

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 2:15 pm

Hepsi güzel çalışmalar,anket biraz zorlu geçecek,ben şimdilik bir tanesini banner yapıyorum,arasıra değiştiririz anket sonuçlanana kadar...
car_club22
Teğmen
Teğmen
car_club22

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 5:25 pm

Kadir abinin yaptıgı 4 tane arasından 1. olan bence çok hoş durur.
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 5:41 pm

Çalışmalar çok güzel oldular .
*USTA
Admin
Admin
*USTA

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 6:34 am

Buda güzelmiş,emeğine sağlık kardeşim...
roadfox
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
roadfox

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 6:36 am

smiller demiş ki:
Yeni çalışmam güncel;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Asalet olmuş bu da birşeyler eksik başında güzel bir amblem,ve ve hakkaten zor iş ya [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] emeklerine sağlık [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 6:53 am

Teşekkürler abilerim Smile Türk bayrağı fonu ekledim isterseniz bunuda koyabiliriz;

smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 7:36 pm

Yeni isimli bannerımız hazırdır.

En son smiller tarafından Çarş. 22 Eyl. 2010, 8:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
*USTA
Admin
Admin
*USTA

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 7:56 pm

Emeğine sağlık Alper,banner da şuanda...Wink
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 8:00 pm

Teşekkürler usta
*USTA
Admin
Admin
*USTA

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 8:02 pm

Az önce sayfada olan banner değil bu...Very Happy
freelife
Teğmen
Teğmen
freelife

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 8:03 pm

ALPER o renault sport yazısı öle hazırmı yoksa senmi yazdın?
freelife
Teğmen
Teğmen
freelife

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 8:05 pm

Adam yapıyor biz birtanede bannerden sorumlu moderatör yapalım usta hep değişmesi gerekiyor hepsi güzel Smile
*USTA
Admin
Admin
*USTA

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 8:10 pm

Alper hızlı maşallah,hergün banner değiştiriyoruz...Very Happy
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 8:13 pm

usta o en sonuncuyu yanlış eklemiştim linki düzelttim az önce Smile

Renault sport yazısını editledim abi orjinal fotosundan.Seçenek bol oldukça canımız sıkılınca değiştiririz Smile Güncelliğimiz bannerlara kadar yansısın Very Happy
*USTA
Admin
Admin
*USTA

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 8:19 pm

Biraz bu kalsın sonra değiştiririz...Wink
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 9:33 pm

Benden bir banner daha biraz beyazlar içinde oldu ama Very Happy
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 9:38 pm

vayy ellerine sağlık kadir sende cevher var;) sanal tuning yarışmasına katkılarını bekliyorum )
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 12:47 am

smiller demiş ki:
vayy ellerine sağlık kadir sende cevher var;) sanal tuning yarışmasına katkılarını bekliyorum )
Ne demek abi RFC için çalışacağız .
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 1:01 am

şuandakide senin çalışmanda çok güzel ellerinize sağlık
16-UğUR-55
Efsane Moderatör
Efsane Moderatör
16-UğUR-55

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 1:29 am

Bannerimiz güzel olmuş
Yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

Sitemizin Bannerı Empty
MesajKonu: Geri: Sitemizin Bannerı   Sitemizin Bannerı EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 2:09 am

Teşekkür ederim herkeze Smile

Sitemizin Bannerı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitemizin yeni tasarımı